Ja si duken veturat e thyera të funksionarëve të BDI-së në Kumanovë (VIDEO)

129

vetura

Vizita e sotme e Ali Ahmetit në Kumanovë ngjalli shum revoltë dhe pakënaqësi tek qytetarët e Kumanovës, ata reaguan në shenjë proteste për padrejtësitë që u janë bërë duke gjuajtur me gurrë funksionarët e BDI-së dhe bllokuan rrugët për mos lejmin e hyrjes në Kumanovë të Ali Ahmetit, transmeton InfoShqip.

Moebel THEMA

Më poshtë do ndiqni video incizime ku duken qartë makinat e funskionarëve të BDI-së të dëmtuara gjatë protestës të qytetarëve në hyrje të ambienteve ku u zhvillua takimi.

Comments