Jep dorëheqje trajneri i Shqipërisë

141

shqiperia-fansat

Moebel THEMA

Redi Jupi ka dhënë dorëheqjen nga ekipi Kombëtar Shpresa. Ky është lajmi i fundit që raportohet në mediat e Shqipërisë dhe pritet të zyrtarizohet në orët ne vijim.

Me përfundimin e kualifikueseve për kampionatin evropian, u mbyll edhe cikli i Jupit, dhe tashmë pritet me interes se kush do ta zëvendësojë.

Comments