Kanë përfunduar xhirimet e klipit ‘Kujt po i han’, Enca shfaqet e emocionuar!

301

‘Kujt po i han’ është publikuar në versionin audio dhe tani ka përfunduar edhe videoklipi, shkruan lajmi.net

Enca këtë e bëri të ditur nëpërmjet Instastory-t ku shfaqet e emocionuar dhe mezi po pret që kënga me klip të lansohet në Youtube.

Ajo poashtu tha se kjo është kënga e saj e preferuar dhe klipi më i mirë i saj deri tani.

Sa i përket bashkëpunimit me Encën, DonPhenom ka folur në një intervistë për ‘Mirage’ dhe ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

Comments