Kaq e bukur vije sot Armina[Foto]

210

Armina Mevlani është blogeria e njohur shqiptare që famën më të madhe e mori që nga lidhja me djalin e politikanit shqiptar, Sali Berisha.

Cdo postim i saj komentohet dhe pëlqehet, kurse në të fundit ajo është shfaqur me shumë stil dhe në formë.

Veshur mbante një fustan ngjyrë rozë të kombinuar edhe me disa aksesor./Indeksonline/

Comments