Kërçovë: Vjedhje ndaj një mërgimtari shqiptar

378

policija-2

Në fshatin Kolibari, Kërçovë nga vetura e tipit xhip me targa amerikane, ashtu si ka paraqitur në poli pronari, janë vjedhur 9.450 euro, 4.720 dollar, stoli prej ari dhe pasaporta amerikane dhe maqedonase, transmeton TetovaSot.

Policia informoi se dje në orën 2:00 pas mesnate me telefon në Stacionin Policor në Kërçovë, A.B.(34) nga fshati Kolibari ka lajmëruar se të enjten rreth orës 21 e 30 min në veturën e tij Xhip Ciroki, me targa amerikane, nga ana e një kryerësi të panjohur është kryer një vjedhje

Comments