Këtë foto nuk e keni parë, Alban Meha duke shqelmuar tifozin serb (Foto)

243

Moebel THEMA

Një foto që nuk ka rënë shumë në sy është publikuar sot nga një i afërm i Alban Mehës, pikërisht në dy vjetorin e dronit, që çmendi serbët në natën e 14 tetorit 2014.

Pas incidentit që ndodhi në fushë mes tifozëve serb dhe lojtarëve të Kombëtares shqiptare, në një foto të rrallë, shihet se as Alban Meha nuk kishte ndenjur duarkryq.

meha 1

Meha shihet duke shqelmuar një tifoz serb, që vraponte nëpër fushë.

Foto është publikuar nga vëllai i tij Ferizi, ku nuk kanë munguar edhe disa fjalë nga ai.

meha 2

Comments