Këtu u ndez zjarri mbrëmë në Ulqin (Foto)

386
Këtu u ndez zjarri mbrëmë në Ulqin (Foto)

Një zjarr i madh e ka kapluar malet e Ulqinit natën e mbrëmshme.

Zjarri sipas mediave lokale ka shkaktuar panik të madh te pushuesit dhe banorët.

Zjarri, sipas banorëve ka qenë afër shtëpive dhe pyllit të pishave që paraqet rrezik të djegies së shpejt.

Fatmirësisht nuk ka pasur pasoja në njerëz ndërsa në fotografitë që Zëri ka siguruar sot mund të shihni vendin se ku ka ndodhur zjarri./Zeri.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Comments