Kishte vdekur para 300 viteve, kufoma e vajzës i hapë sytë (Video +18)

320

Ky është momenti tmerrues kur kufoma e një fëmije të shenjtë – i cili kishte vdekur para 300 viteve – i hap sytë papritmas.

Turistët po e vizitonin Katedralen e Guadalajara në Jalisco në Meksikë, ku eshtrat e ruajtura të Santa Inocencia – një vajze të vogël – janë të mbështjella në xham, transmeton Express.

Një vizitor po xhironte vizitën në katedralen e shenjtë kur e kapi momentin ku shihet kufoma duke i hapur sytë.

Kjo video e frikshme është postuar në Youtube nga ky turist, dhe është shikuar gati një milion herë deri më tani./Express/

Comments