Kjo është këngëtarja kosovare që i pëlqen Sali Berishes

442
sali-berishaa

Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka folur sonte me admirim për këngëtaren e njohur kosovare, Gilin.

Duke komentuar një këngë të saj që bënë thirrje për paqe mes demokratëve dhe socialistëve, Berisha ka thënë se Gili është një këngëtare me vlera artistike dhe kënga e saj “Le të puthen”, ka të tilla vlera, raporton Magazina.al

Këto komente ish lideri i PD-së i ka bërë si mysafirë në emisionin Xing me Ermalin që transmetohet cdo të shtunë në Klan dhe në Klan Kosova.

Comments