Kjo është renditja e La Ligas pas barazimit të Barcelonës (FOTO)

105

n
Me barazimin 1:1 ndaj Sociedadit, Barcelona tani gjendet gjashtë pikë larg Real Madridit.
Katalanët pas 13 xhirosh renditen në vendin e dytë me 27 pikë, teksa Reali kryeson me 33 pikë.

Kujtojmë se xhiron e ardhshme takohen Barcelona dhe Real Madridi në ‘Camp Nou’.

nn

Comments