Komuna e Haraçinës i hap dyert për qytetarët

209

Kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se prej sot Komuna e Haraçinës sërish i ka hapur dyert për qytetarët. Sipas tij e gjithë administrata është kthyer në punë dhe do t’i kryej shërbimet e qytetarëve.

Në vazhdim postimi i plotë i Ibraimit…

 

Comments