Korab Shaqiri tregon të vërtetën rreth ndarjes nga bashkëshortja!

286
Para pak muajsh lajmi për ndarjen e Korab Shaqirit nga bashkëshortja bëri bujë të madhe në media.

Për disa ditë radhazi është komentuar ndarja e këngëtarit Shaqiri me Lulkaçela Jasharin, me të cilën ka edhe një djalë, shkruan lajmi net.

Imazhet e fshira në rrjete sociale, distanca në mes tyre dhe gjithçka që publikonte Korabi ishte dyshuese në raportet që çifti kishin.

Megjithatë, ai ishte i ftuar këtë javë në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi net, ku rrëfeu gjithë ngjarjen.

Për të mësuar të vërtetën ndiqni intervistën e mëposhtme. /Lajmi.net/

Comments