Kosova kalon në epërsi ndaj Izraelit

302

Kombëtarja e Kosovës ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Izraelit.

Goli erdhi si dhuratë nga Eli Dasa, i cili shënoi autogol në minutën e 36-të, shkruan Gazeta Express.

Rezultati momental është 0:1 në favor të “Dardanëve”.

Comments