Kryetari i Komunës së Gazi Babës konfirmon se është pozitiv me Covid-19

308

Kryetari i Komunës së Gazi Babës Borçe Georgievski është pozitiv me coronavirus. Lajmi konfirmohet nga vetë ai këtë mëngjes për “Fokus”.

“Unë e pranova testin këtë mëngjes, deri më tani jam mirë, nuk kam ethe dhe po marr terapi të përshtatshme të përshkruar nga mjekët”, thotë Georgievski.

Nuk dihet nëse bashkëpunëtorët e tij nga administrata në Komunën e Gazi Babës do të duhet të shkojnë në vetizolim./Telegrafi/

Comments