Kujt po i’a çon këtë “selam” Ziadin Sela (FOTO)

119

Moebel THEMA

Kryetari i LR-PDSH, Ziadin Sela para mesnate ka publikuar një postim në profilin e tij në facebook, duke cituar pjesë të shkëputur nga romani “Ferma e Kafshëve” të George Orwell. Por nuk dihet se kujt ia dedikon këtë porosi kreu i LR-PDSH, i cili vazhdon të jetë aktual dhe në qendër të vëmendjes për koalicionet ndërpartiake mes partive të reja jashtëparlamentare shqiptare.

sela-fcb

Comments