Kumanovë: Marsh solidarizues për Astrit Deharin

142

Moebel THEMA

as_1478508996-501591

Në Kumanovë, sot do të organizohet marsh solidarizues për humbjen e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari i cili u varros të hënën në Prishtinë.

Marshi do të nisë nga ora 12:30 para Gjimnazit “Sami Frashëri” dhe do të mbarojë në sheshin e qytetit, shkruan Portalb.

Comments