Kumanovë: rrëzohet nga traktori dhe vdes një 55 vjeçar

335
Kumanovë: rrëzohet nga traktori dhe vdes një 55 vjeçar

Moebel THEMA

Pesëdhjetë e pesë vjeçari D.A. nga fshati Gabresh i Kumanovës, dje pasdite e humbi jetën, duke u rrëzuar nga traktori me të cilin lëvronte, raporton gazeta KOHA. Siç kumtoi policia, mbrëmë rreth orës 18:45, në një arë në fshatin e Kumanovës, Gabresh, D.A. (55) nga ky fshat, duke lëvruar, është përmbysur me traktor dhe ka vdekur në vendin e ngjarjes. Ekspertizë ka kryer ekipi i SPB-Kumanovë. me pëlqimin e prokurorit publik, trupi i të vdekurit i është lënë familjes.

Comments