Kupa e Botës vazhdon me shtatë ndeshjen e fundit, ‘spikasin’ Holandë – Norvegji dhe Uells – Belgjikë

431

Sonte (e martë) do të zhvillohen shtatë ndeshje interesante në kuadër të kualikuesve për Kupën e Botës.

Këto shtatë ndeshje gjithashtu janë të fundit në kuadër të fazës grupore, shkruan lajmi.net.

Moebel THEMA

Ndeshjet më interesante do jenë mes Holandës dhe Norvegjisë dhe Uellsit me Belgjikën.

Franca është mysafir i Finlandës, derisa Mali i Zi i bën ‘konak’ Turqisë.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte me fillim nga ora 20:45./Lajmi.net

Comments