Kur i zhvillojnë Partizani dhe Shkëndija ndeshjet e “play-off”-it?

175

 

 

Shkëndija dhe Partizani i kanë mësuar kundërshtarët në rrethin e fundit kualifikues të Ligës së Evropës.
Ekipi nga Tetova ballafaqohet me Gentin e Belgjikës, ndërsa tiranasit me rusët e Krasnodarit.

Mirëpo, ajo që i intereson publikut tashmë është se kur do të zhvillohen ndeshjet, përcjellë “Lajmi.net”.

Sfidat e para do të luhen më 18 gusht, ndërsa ato të kthimit një javë më vonë.

Shkëndija dhe Partizani nuk kanë qenë kurrë në fazën e grupeve në Europa League.

Comments