Kurth nga e dashura (Foto/Video)

418

 

Stephanie, është vajza që pranoi t’i bëjë kamerë të fshehur të dashurit të saj, tashmë sa muaj në lidhje me të.

Megjithatë, këtë përfundim që do ta shihni edhe në video ajo fare nuk e priti, transmeton lajmi.net.

Lisa Rodriguez, një vajza me të pasme bombastike, është modeli që ia merr mendtë të dashurit të saj Michael.

Boyfriend Caught Cheating with Big Booty

Ajo bënë kinse mahnitet nga tatuazhet e tij dhe i afrohet për një bisedë të shkurtër, e ndërsa ajo i ofron numrin e saj dhe i kërkon të dalin në një takim privat, me ç’rast edhe i ofron t’i bëjë “twerk”.

E pa hezituar fare, Michael e pranon këtë, duke mos e ditur që është thjesht një kurth nga e dashura e tij, që donte ta testonte dashurinë e tij.

Boyfriend Caught Cheating with Big Booty

E hutuar dhe e nervozuar Stephanie tronditet kur e dëgjon të dashurin e saj teksa i thotë “Nuk jam në lidhje serioze”.

Krejt në fund, Michael edhe ia prek të pasmet bombastike, atëherë kur biseda e tyre fillon të nxehet.

Nuk dihet nëse çifti vazhdon të jetë bashkë, megjithatë Stephanie e nevrikosur dëgjohet të thotë se do ta ndëshkojë për këtë veprim. /lajmi.net

 

Comments