Kurti si Haradinaj vrapon në rrugë, truprojat pas tij

153

Kryeministri Albin Kurti është parë duke vrapuar në një prej aktiviteteve të tij, edhe pse nuk dihet se cila ishte arsyeja dhe ku po shkonte ai.

Në një video të publikuar në Instagram nga KiksKosova, Kurti shihet duke vrapuar dhe pas tij vrapin e fillojnë edhe truprojat e tij.

Më herët ishin bërë virale pamjet e ish-Kryeministrit Ramush Haradinaj, që, sa ishte në detyrë, ndonjëherë vraponte nëpër rrugë e sheshe.

Videon mund ta shikoni KËTU

Comments