Ky është i dyshuari për vrasjen e trefishtë në Gjakovë (Foto)

281

police-710x441I dyshuari për vrasjen e tre personave në Çarshinë e Gjakovës, ende është në arrati dhe policia nuk ka arrestuar askënd.

I dyshuari për vrasjen e tyre është Gjelbrim Gjoshi i cili kishte pasur konflikt të më hershëm me dy vëllezërit e njohur si Madanaj.

Zëdhënësja e Policisë së Rajonit të Gjakovës, Lirie Podrimaj ka thënë për Klan Kosova se nga dëshmitarët okularë, ka marrë informatën se në momentin që ka ndodhur vrasja, dorasit janë larguar me një veturë nga vendi i ngjarjes.

Ajo po ashtu ka deklaruar se njësitet hetimore të policisë kanë dalë në teren dhe po kërkojnë për të dyshuarit.

Vrasja që ka ndodhur në kafiterinë “Deep Bar” në Gjakovë, ka lënë të vdekur dy vëllezër, Valon Islamaj 35 vjeçar dhe Ilir Islamaj 28 vjeçar si dhe Zef Krasniqi, 37 vjeçar.

gjoshi

Comments