Ky është urimi i Blerim Destanit për ditëlindjen e Xhakës!

333

Me ç’rast ka pranuar një numër të madh të urimeve nga njerëz të afërt, miqtë dhe familjarët e tij, shkruan lajmi net.

Është ky, aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani i cili ka zgjedhur një fotografi për t’i uruar ditëlindjen Xhakës.

“Urime ditëlindjen vëlla”, shkruan ai.

Duket se dyshja janë miq mjaft të mirë, pasi në rrjete sociale shpesh postojnë imazhe së bashku. Granit Xhaka dhe Blerim Destani janë emra tejet të suksesshëm, për të cilët mburremi. /Lajmi.net/

Comments