Ky pritet të jetë formacion i Kroacisë ndaj Kosovës (Foto)

118

Moebel THEMA

 

Vecernji List, gazeta e përditshme kroate, ka publikuar formacionin e mundshëm të Kroacisë ndaj Kosovës.

Ivan Rakitiç, Luka Modriç dhe Dejan Loveren nuk do të luajnë ndaj Kosovës për shkak të lëndimit.

Pavarësisht kësaj, ekipi kroat ndaj Kosovës do të luajë me një formacion të fortë, përcjell Express.

Gazeta e përditshme kroate, Vecernji List, ka publikuar formacionin e mundshëm të Kroacisë ndaj Kosovës.

 Kroacia: (4-2-3-1)

Subasic – Vrsaljko, Corluka, Vida, Strinić – Badelj, Kovacic – Market, Rog, Perisic – Mandzukic.

Comments