Lajmi i fundit: Digjet një objekt në Nerasht , dëme materiale, pa viktima-Foto

185

Një objekt ka marrë flakë në Nerasht të Tetovës në mesnatë por konfirmohet se përpos dëmeve materiale nuk ka patur viktima në njerëz.Akoma nuk dihen shkaqet qe e shkaktuan ate zjarre .
Për Faktiditor ka dërguar një fotografi nga vendi i ngjarjes Shaza Fejzullahu.Ngjarja ka ndodhur para pak castesh dhe sipas disa informacioneve flitet se ajo është pronë e Zamri Ismanit./Faktiditor.ch/.

Comments