Lamtumirë Milan, Donnarumma bën tradhtinë e dekadës!

187

Kampioni në fuqi i Italisë, ka gati 50 milionë euro për transferimine Donnarummas në Torino.
Mediat italiane kanë raportuar gjatë ditës së sotme se Juventusi po përgatitë një ofertë të lartë për transferimin e Donnarummas.
Kampioni në fuqi i Italisë, ka gati 50 milionë euro për transferimine Donnarummas në Torino.

Edhe pse drejtuesit e Milanit kanë deklaruar pas ndeshjes me Veronën se Donnarumma nuk do të largohet, një gjë e tillë nuk është shumë e sigurtë.

Mino Raiolan është i afërt me ‘Zonjën e Vjetër’ dhe besohet se do ta bind klientin e tij t’i bashkohet Juventusit.

Gjithsesi në garë për portierin e Kombëtares së Italisë mbetën edhe Real Madrid dhe Paris Saint Germain.

Comments