Ledina Çelo siç nuk e kemi parë! Provokon me pozën dhe gati zbulon pjesën intime[Foto]

171

Edhe pse nuk është shumë aktive me projekte të reja muzikore, ajo i mban të informuar ndjekësit për më të rejat rreth saj përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Madje, nuk mungojnë as imazhet provokuese të këngëtares, ashtu siç ka vepruar edhe së fundi.

Ledina kishte veshur një fustan të gjatë, të  cilin e kishte ngritur sipër ashtu sikurse edhe këmbën saqë ishte gati të zbulonte pjesët intime.

Ajo edhe kësaj radhe pranoi komplimente për faktin që vazhdon të qëndrojë në top-formë. /Lajmi.net/

Comments