Leicester e nisë si kampion aventurën në “Champions” (VIDEO)

305
Leicester e nisë si kampion aventurën në “Champions” (VIDEO)

Kampioni i Anglisë, Leicester City, ka debutuar me fitore në Ligën e Kampionëve, duke mposhtur Club Bruggen me rezultat 3 me 0.

Golashënues për Leicesterin në këtë takim ishin Marc Albrighton dhe Riyad Mahrez (2).


0-1 Marc Albrighton Goal HD Club Brugge 0-1… by 1SportS


Riyad Mahrez Amazing Goal – Club Brugge 0 – 2… by allsportusa


Club Brugge KV 0-3 Leicester Goal (Penalty… by All_sport

 

Comments