Liga e Kampionëve vazhdon edhe sot , vëmendja në Turqi

714

Gjatë ditës së sotme në program janë ndeshjet e radhës në Ligën e Kampionëve.
Vëmëndja kryesore e ditës së sotme do të jetë në Turqi, ku Galatasaray pret Manchester United.

Kjo ndeshje nis nga ora 18:45.

Po ashtu nga ora 18:45 zhvillohet edhe ndeshja tjetër në mes të Sevillës dhe PSV-së.

Ndeshjet tjera nisin nga ora 21:00.

Comments