Lipjan:Gjendet një mjet i pashpërthyer

565

Moebel THEMA

Të shtunën, në fshatin Vrellë e Magurës në Lipjan, një mashkull ka raportuar së kishte vërejtur një mjetë të dyshuar të pashpërthyer, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës, transmeton Gazetea Express.
Njësiti policor ka bërë sigurimin e vend-ngjarjes derisa njësitet për deminim i FSK’së dhe KFOR’it kanë bërë tërheqjen e mjetit pa incidente.

Comments