Liverpooli futet në garë për mbrojtësin argjentinas

154

Liverpooli ka ndarë 15 milionë funta për të siguruar shërbimet e Emanuel Mammana nga Lyoni, pohon The Sport Review.

Klopp është gati të përforcojë skuadrën e tij dhe t’i ofrojë kontratë pesë vjeçare argjentinasit të ri, transmeton Periskopi.

Comments