Liverpull humbet përsëri,katër ndeshje radhazi pa fitore

273

Liverpooli e ka vërtetuar se është në një krizë të thellë.

Reds janë mposhtur nga Wolves me rezultat 3-0 në ndeshjen e javës së 22-të të Premierligës.

Golat për Liverpoolin i shënuan Matip (5’ autogol), Daëson (12’) dhe Neves (71’).

Kjo është ndeshja e katërt radhazi pa fitore e Liverpoolit në Premierligë.

Me këtë humbje, Liverpooli mbetet në vendin e 10-të me 29 pikë. /IndeksOnline/

Comments