Luana Vjollca vjen me fotosesionin e ri, ‘përvëluese’ nga deti [Foto]

229

Ajo vazhdon të na sjell imazhe të llojllojshme nga pushimet e saj e cila çdoherë e më shumë ‘trondit’ rrjetet sociale, shkruan lajmi net.

Së fundmi ajo ka sjell edhe fotosesionin e ri në të cilin duket e mahnitshme si në pamje ashtu edhe në dukje.

Me një fustan ngjyrë të verdhë Luana thjesht nuk lë vend as për imagjinatë gjersa shfaq këmbët e gjata seksi.

“Mi dhe flakë mallit tim” është kënga e fundit nga ajo ndërsa së shpejti vjen me këngë të re. /Lajmi.net/

Comments