‘Lugina’ së shpejti baba për herë të parë, realizon fotosesion me gruan!

273

Ai njihet për rolin e Luginës në serialin vendor “O sa mirë”, me të cilin rol fitoi zemrat e publikut, shkruan lajmi.net.

Së fundi, aktori ka realizuar një fotosesion me bashkëshorten e saj, pak javë para lindjes së fëmijës së tyre të parë.

Në imazhet që ndau me ndjekësit, Zymberi ka shkruar se po pret me padurim të bëhet baba i një vajze.

“Duke numëruar ditët me mbretëreshën time dhe duke pritur për princeshën”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/

Comments