Mahnitet America’s Got Talent (Video)

271
amerika's got talent

amerika’s got talent
Kjo video nga America’s Got Talent, po mahnit të gjithë, ku futbollisti amerikan nga Liga Kombëtare e Futbollit në Filadelfia, nuk tregon talentin e tij si futbollist por ka disa parashikime të pabesueshme.

Jon Dorenbos mahniti publikun kur në skenë hyri për të performuar diçka interesante.

Dhe jo vetëm kaq, ajo që bën ai është tejet rrënqethëse madje edhe e pabesueshme, por kuptohet që është e vërtetë, transmeton lajmi.net.

Në video mund të shihni se si Jon Dorenbos bën disa parashikime magjike për jurinë, dhe kështu i mahnit të gjithë publikun.

 

https://www.youtube.com/watch?v=iokOJVtwrck

Comments