Maqedoni-Itali, ndeshje e përmbysjeve, fitojnë të kaltërtit -Video

173

Image result for macedonia italia
Maqedonia në ndeshjen me plot përmbysje nuk ia del kundër Italisë transmeton Faktiditor.Pjesa e parë ishte e mysafirëve të kaltër, ndërsa në pjesën e dytë Maqedonia përmbysi gjithcka përfshirë golat e Nestorovskit dhe Ferhan Hasanit.Por më pas ishte Imobbile me dy gola që i morri sërish Maqedonisë të paktën një barazim nga dora./Faktiditor/.

Moebel THEMA

Comments