Marsh solidarizues për Astrit Deharin nesër në Kumanovë

230

Moebel THEMA

dehari2-380x233

Nesër në Kumanovë do të organizohet marsh solidarizues për humbjen e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari i cili u varros dje në Prishtinë.

Marshi do të nisë në ora 12:30 para Gjimnazit Sami Frashëri dhe do të mbarojë në sheshin e qytetit.

Comments