Martesat e të famshmëve që kanë zgjatur më pak se një vit (FOTO)

469

Capture121

16:00, 14 Shtator 2016

Shumë çifte të Hollivudit na kanë shokuar kur kanë shpallur divorcin e tyre por më së shumti disa prej tyre kur kjo ka ndodhur shumë pak kohë pas martesës së tyre.

Më poshtë ju sjellim disa nga çiftet që nuk kanë zgjatur as edhe një vit, transmeton Klan Kosova.

Britney Spears dhe Jason Allen Alexander – 55 orë

Britney Spears and Jason Allen Alexander's marriage has gone down in history [Xposure]

Kim Kardashian dhe Kris Humphries – 72 orë

Kim Kardashian and Kris Humphries famously filmed their big day for Keeping Up With The Kardashians [Wenn]

Chantelle Houghton dhe Preston – 10 muaj

Preston and Chantelle Houghton's unlikely romance had us cheering for them all the way [Wenn]

Myleene Klass dhe Graham Quinn – 6 muaj

Myleene Klass and Graham Quinn were married for six months before splitting up [Wenn]

Carmen Electra dhe Dennis Rodman – 9 ditë

Carmen Electra hasn't been so lucky in love [Wenn]

Jennifer Esposito and Bradley Cooper – 4 muaj

Bradley Cooper and ex-wife Jennifer hardly had a marriage [Wenn]

Jennifer Lopez dhe Cris Judd – 218 ditë

Cris Judd has openly spoken about how tough his brief marriage was [Wenn]

Comments