Martohet Albatrit Muçiqi, kjo është fotografia e parë si dhëndër bashkë me nusen (Foto)

327

albatrit

Këngëtari i njohur Albatrit Muçiqi dhe Egzona Ibrahimaj kanë kurorëzuar dashurinë e tij me martesë sot (e premte) me datë 11.11.2016.

Gjatë ditës çifti kanë zhvilluar martesën në mënyrën tradicionale gjersa ahengu i madh familjar mbahet sonte në “Emerald Hotel”.

Çifti kanë publikuar në rrjetet sociale një fotografi ku shfaqen të veshur me elegancë si nuse dhe dhëndër.

Egzona ishte ajo e cila shkëlqente në vellon e bardhë, gjersa vezullues dukej edhe Albatriti me kostumin e tij.

Urime çiftit u trashëgofshin!

Comments