Mat, 55-vjeçarja rrëzohet nga pema dhe humbet jetën

420

Një 55-vjeçare ka humbur jetën në fshatin Derjan të Matit.

Ngjarja e rënë ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 20:30, teksa 55-vjeçarja u rrëzua nga lartësia e një peme.

Viktima është Mihane Xhetani, thonë burimet për Syri.net.

Ajo humbi jetën për shkak të goditjes që pësoi nga rrënia nga lartësia.

Comments