Mavraj shpërthen ndaj bashkëlojtarëve pas humbjes

275

mavraj100

Moebel THEMA

 

Mërgim Mavraj ka thënë se skuadra humbi rastet pas golit të parë të Spanjës

Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj ka thënë se ata nuk duhet të guxojnë të humbin besimin gjatë një ndeshje.Ai insistoi se kjo ndodhi pas golit të parë të spanjollëve.

“Luajtëm mirë deri te goli i parë, pasi e dinim se Spanja krijon raste, por pas golit të parë i humbëm shpresat dhe ajo nuk duhet të ndodhë, pasi kemi dëshmuar në të kaluarën se mund të kthehemi”, tha Mavraj.

Comments