Mërgimtari nga Gostivari: Gjevreku me gozhdë brenda desh ma mbyti vajzën 2 vjeçe! (FOTO)

191
gjevrek-640x500

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Gostivar, kur një qytetar kishte blejtur një gjevrek për vajzën e tij, por ajo që gjeti brenda saj e ka tronditur.

“E kam blejt të shtunën në mëngjes në Gostivar, dhe jam nisur për në Zvicër sot në mëngjes. Ishte vajza ime 2 vjeçare tu ngrënë gjevrekun dhe fatmirësisht në momentin e fundit ia kam marrë nga dora, duke e shpëtuar vajzën time nga mbytja”, tha qytetari i cili ka denoncuar rastin në portalin TetovaSot.

 

Ai ka dërguar edhe foton ku shihet qartë gozhda në gjervrek, duke thënë se ky rast është për të dënuar pasi mund të ishte edhe fatale për fëmijën e tij./TetovaSot

12

Comments