Merkato/ Messi drejt Inter, e kërkon pronari i klubit

274

David Beckham është një ndër lojtarët më të mirë të Anglisë. Ish-futbollisti i Manchester United, Real, PSG dhe Milan, tashmë është bërë pronari i klubit Inter Miami në SHBA.

Klubi i tij do ti bashkohet MLS në vitin 2020 dhe ai po mendon seriozisht që të transferojë Lionel Messin në SHBA.

Sipas Daily Mail, Beckham është duke pregatitur ofertën për yllin argjentinas.

Comments