Miss Gjermania bëhet nuse shqiptare (FOTO)

404
543
Bukuroshja Albijona Muharremaj nuk është më beqare.
 Vajza e cila mban titullin Miss Gjermania 2015 është fejuar me Rexhep Bajraktarin, nga qyteti i Pejës.

Në një ceremoni familjare, çifti ka ndërruar edhe unazat e fejesës duke zyrtarizuar keshtu gjithcka.

Cifti pre vitesh ishin në lidhje dhe këtë nuk e kanë mbajtur të fshehur duke publikuar edhe foto në llogaritë zyrtare të rrjeteve sociale.

14079473_1717413751843662_6200398159219288048_n 14100487_1717601131824924_4164602100933868010_n

Comments