Modelja e njohur zbulon bashkëpunimin mes Tunës dhe këtij këngëtari?[Foto]

210

Këngëtarja e njohur po paralajmëron prej kohësh diçka të re në muzikë e kolegu i saj i lartëpërmendur e ka publikuar një Instastory nëpërmjet të cilit tregoi se nuk ka qenë aktiv në rrjete sociale për një arsye, shkruan lajmi.net

Seven Saraçi nuk ka qenë aktiv për shkak se ishte duke punuar poashtu për këngën e re, dhe si duket dyshja kanë bashkuar idetë.

Ishte modelja Vildane Zeneli ajo e cila zbuloi bashkëpunimin  e tyre nëpërmjet një postimi të fundit me të cilin la të kuptohet se edhe ajo do të jetë pjesë e klipit./Lajmi.net/

  

Comments