Momente magjike nga koncerti i Elita 5 në Tiranë! [Foto]

152

Për nder të 30 vjetorit të themelimit të grupit ‘Elita 5’, ata mbajtën koncert madhështor në Shqipëri, shkruan lajmi net.

Këtë e kishte paralajmëruar, kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj i cili kishte organizuar gjithçka në mënyrë magjike.

Kurse tani, ai solli disa pamje nga nata e mbrëmshme ku shihet një numër i madh i fansave të grupit të famshëm.

“Momente nga magjia e Elita 5 ?? tek amfiteatri i Liqenit. ??Super atmosferë, ?? super grup, ? mijëra fansa e adhurues e kthyen dje Parkun e Liqenit në një arenë emocionesh të mëdha. ??✨”, shkruan ai.

Vlen të ceket se ata do të prezantonin edhe albumin e tyre të ri dhe shumë befasi për adhuruesit e muzikës që grupi bëjnë. /Lajmi.net/

Comments