Momenti kur lëkundet studio televizive nga tërmeti në Shqipëri, panelistët largohen të frikësuar

166

Një tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë.

Lëkundjet janë ndierë edhe në kryeqytetin shqiptar dhe qytete tjera të Shqipërisë

Moebel THEMA

E gjatë një transmetim ‘live’ në Ora News moderatorët dhe të ftuarit largohen menjëherë nga studio.

Më poshtë video

Comments