“Mos m’thirr” thotë Greta Koçi në këngën e re![Video]

247

Bëhet fjalë për këngën me titull “Mos m’thirr”, të cilën këngëtarja e solli të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është përkujdesur Nurteel, kurse për videon është përkujdesur Black Fish Entertainment.

Në linkun e mëposhtëm mund ta ndiqni këngën e re të Greta Koçit, e cila vjen tejet sensuale në klipin e “Mos m’thirr”. /Lajmi.net/

Comments