Mustafa, Lekajt dhe Selimit: Dëshmoni për hektarët, ose pranoni se jeni mashtrues

149

56987538

Kryeministri Isa Mustafa, ka reaguar sërish përmes profilit të tij në Facebook, duke akuzuar deputetët Pal Leka dhe Rexhep Selimi.

“Pali i AAK-së, Rexhepi i VV e disa të tjerë sot më cilësuan me fjalorin e origjinës së tyre, por asnjëri nuk pati guxim dhe gatishmëri të thotë ku janë hektarët për të cilët ia vunë flakën Kosovës. Unë ju ftoj të dëshmoni për hektarët, ose të pranoni publikisht se keni mashtruar dhe të votoni demarkacionin”, ka shkruar Mustafa. /Telegrafi/

Comments