Ndëshkohet Shkëndija në një ndeshje të dominuar

158

Në momentin e parë Shkëndija ndëshkohet në minutën e 35 nga skuadra e Helsinkit nga një devijim i topit të Bejtullahut transmeton Faktiditor.ch.Lojtari mysafir nuk e pati të vështirë të shënojë më pas në një ndeshje krejtësisht të dominuar nga Shkëndija me disa raste të pastra përfshirë atë të Ibrahimit.Ndeshja është duke vijuar dhe po zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për në UEFA League./Faktiditor.ch/.

Comments